7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Sarıyer’de Güvenilir Motor Kurye Hizmeti

Sarıyer moto kurye olarak yılların deneyimi ve uzmanlığı müşteri memnuniyetini sağlayacak uygulamalara imza atmaktayız. Firmamızın sunduğu hizmetler müşterilerimizle güven ilişkisi kurulması üzerine bina edilmektedir. İstanbul’un herhangi bir noktasına teslim edilmesi için firmamıza emanet etmiş olduğunuz motorla taşımaya uygun her türlü gönderi zamanında ulaştırılarak planlamanızın dilediğiniz gibi işlemesine olanak tanınmaktadır. Teslimatın yapılmaması veya teslimatta gecikilmesi gibi kurye hizmetlerinde istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için personelin seçimi ve kurye hizmetinin planlanmasında özen gösterilmektedir. Firmamızın müşterilerimiz ile kurmayı tercih ettiği güven ilişkisi yalnızca taahhüt edilen zaman açısından geçerli değildir. Güve konusu aynı zamanda teslim edilecek gönderinin korunmasını ve zarar görmemesini de içermektedir.

Sarıyer’de Motor Kuryelerden Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Sarıyer motor kurye olarak sunduğumuz hizmetin kapsamını motorla taşımaya uygun büyüklük ve ağırlıkta olan ve taşınmasında yasal olarak bir sakınca ve yasak bulunmayan her türlü gönderi oluşturmaktadır. Taşınacak paketin ağırlığı ve teslimat için ne tür bir kurye hizmeti seçtiğiniz ile iki adres arasındaki mesafe gibi hususlara göre kurye fiyatları değişmektedir. Motorlu kuryeleri kullanarak sevdikleriniz için hediyeler gönderebilir, mesai saatleri dışında nöbetçi eczanelerden ilaç aldırabilir, acil bir toplantı için eksik olan evrakı getirtebilir ve daha pek çok gönderinin hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teslimatın olabildiğince kısa olmasını arzu ediyorsanız en hızlı hizmet çeşidimiz olan ekspress kuryeyi tercih edebilirsiniz.

Motor Kurye ile Zamanın Sınırlayıcılığından Kurtulmak Mümkün

Sarıyer motorlu kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette zamanla sınırlı kalmadan faaliyet göstermekteyiz. Motorlu kurye talebinizin ortaya çıkması halinde günün her saatinde firmamıza ulaşabilir ve talebinizi aktarabilirsiniz. Kurye ihtiyacınızın tatil gününde ortaya çıkması ya da gece saatlerinde bir gönderinin sabahı bekleyemeyecek şekilde gönderilmesi gerekliliğinin doğması durumunda ihtiyacınızı motorlu kuryelerimiz aracılığıyla kolaylıkla giderebilirsiniz. Kurye talebini telefonla ya da online olarak bildirdiğiniz takdirde en yakın elemanımız adresinize gönderilerek talebiniz karşılanacaktır. Mesai saatleri dışında vermiş olduğumuz hizmetler için kurye fiyatlarımız standart fiyatlardan farklı olup detaylı bilgi almak amacıyla firmamız müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.