7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Tercübeli kurye kadromuz, acil kurye ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede hızlı, güvenilir ve eğitimlidir. Sarıyer moto kurye içinde en hızlı kurye hizmeti vermekteyiz.

Paketinizi Firmamız Taşısın Zaman Size Kalsın

Sarıyer moto kurye sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız taşıma amacıyla kullandığımız motorlarımızın bagaj bölümüne sığabilecek büyüklükte ve uygun ağırlıkta olan tüm paketlerinizi İstanbul’un dilediğiniz noktasına hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Hızlı kurye hizmetimizden yararlanarak paketlerinizin adres değiştirmesini kolayca sağlayabilir ve İstanbul’un yoğun trafiğinde bulunduğunuz konumdan başka bir noktaya ulaşmak için zaman kaybetmek yerine sevdiklerinize zaman ayırabilir ya da işlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik paket teslimleriniz güvenilir bir şekilde, toza, kire, hava koşullarına karşı korunarak ve özenli bir şekilde taşındığından gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Paketinizi ulaştırmak istediğiniz takdirde bulunduğunuz noktadan ayrılmadan firmamızı aramanız ya da web adresini kullanmanız kurye elemanımızın ayağınıza kadar gelmesi için yeterlidir.

Kurye Firmasındaki Personelin Müşteri Memnuniyetine Katkısı

Sarıyer motor kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörün bir gerekliliği olarak amacımız taşıma hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir. Bunu sağlamak için firmamızda görev yapacak olan her pozisyondaki personelin seçimi titizlikle yapılmaktadır. Bu sayede her koşulda güler yüzlü ve nazik, sorun çıkmaması için çaba göstermek ve olası bir sorunda çözüm için alternatifler sunmak üzere görev yapan personelimiz ile kurye talepleriniz sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

Hangi Hizmetler İçin Firmamızı Kullanabilirsiniz?

Sarıyer motorlu kurye olarak müşterilerimizin kurye talepleri farklı şartlarda yerine getirilmektedir. Teslimatını istediğiniz paketin özelliğine ve bütçenize uygun olarak bu hizmetler arasından en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kargodan hızlı olması ve teslimatın birkaç saat içerisinde yapılması sizin için yeterli ise standart kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ancak daha hızlı bir hizmet almak istiyorsanız ve kaybedilecek her ana sizin için çok şey ifade ediyorsa teslimat süresini maksimum iki saat ile sınırladığımız ekspress kurye hizmetinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Kurye ihtiyacınız mesai vakitleri dışında ortaya çıktığında ise acil kurye talebinde bulunabilir ya da gece kurye isteyerek gün bitiminden sonra da teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kurye talebi nedeniniz ilaç temini ise mesai dışında da görev yaparak nöbetçi eczaneye ulaşan ve ilacınızı kısa sürede getiren ilaç kuryemiz hizmetinizde olacaktır.