7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Sarıyer’de Kurye Hizmetleri

İstanbul’un kuzeyinde ve Avrupa yakasında bulunan ve Kâğıthane, Eyüp, Karadeniz ve Boğaz ile çevrili olan Sarıyer, işlerin ve sosyal hayatın hızlı bir şekilde yürüdüğü kalabalık ilçelerden biridir. İstanbul’un çoğu ilçesinde olduğu gibi Sarıyer de zaman problemi yaşayan çok sayıda insana ev sahipliği yapmaktadır. Zamanla ilgili bunca sıkıntı yaşarken bir adresten başka bir adrese götürülmesi gereken belge ya da paketler için ekstra zaman ayırmak çoğu zaman ya mümkün olmamakta ya da bireyler tarafından yorucu ve zaman alıcı bir durum olarak görülmektedir. Bu durumda sorunu çözecek bir yöntem olarak moto kuryelerden yararlanılmaktadır. Sarıyer moto kurye olarak sunduğumuz hizmet Sarıyer’de yaşayanların zamansızlıktan veya imkânsızlıktan dolayı ulaştıramadıkları paketlerin belirlenen yere iletilmesini içermektedir.

Sarıyer’de Kurye Çeşitleri

Sarıyer motor kurye olarak müşterilerimizin kendileri gitmek zorunda kalmadan ve zaman kaybetmeden üstelik diledikleri zaman diliminde paketlerini belirledikleri adrese ulaştırıyoruz. Bu amaçla müşteri beklentileri doğrultusunda çeşitlendirmiş olduğumuz farklı hizmetler veriyoruz. Kurye hizmetlerimizde motorla teslimat gerçekleştirilmekle birlikte gerek teslim süresi gerekse fiyatlar açısından farklılıklar bulunmaktadır. Standart kurye hizmeti olarak ifade edilebilecek motorlu teslimatımızda kargo firmalarından daha kısa sürede ve saatler içerisinde teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte gönderinizin daha acil bir şekilde ulaşması gerekiyorsa ekspress kurye hizmetimiz en fazla iki saatlik sürede İstanbul’un her yerine teslimat garantisi vermektedir. Hava ve yol şartlarının uygun olması ve adreslerin yakın olması halinde iki saatlik sürenin kısalması da söz konusu olabilmektedir. En hızlı şekilde gönderilerinizi ulaştırabileceğiniz kurye çeşidimiz ekspress hizmetlerimizdir.

Karşılıklı Teslimatta Sarıyer Moto Kurye

Bazı durumlarda teslimatın iki adres arasında karşılıklı olması gerekliliği doğmaktadır. Özellikle kurumsal gönderilerde bir belgenin kullanılmaya uygun hale getirilmesi açısından bir adrese gönderilmesi ve orada işlem yapıldıktan sonra ilk adrese tekrar getirilmesi gereken durumlarda gidiş dönüş şeklinde hizmet veren kuryeden yararlanılmaktadır. Sarıyer motorlu kurye elemanlarımız gidiş dönüş şeklindeki teslimlerin daha kısa sürelerde yapılmasını sağlamaktadır. En acil gönderi türü ola ekspress hizmetimizi gidiş dönüş teslimlerde de tercih etmeniz mümkündür.