7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Vaktinde Ulaştıran Takdiri Hak Ediyor

Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde trafik sıkışıklığı had safhaya ulaşmış durumdadır. İster toplu taşıma aracı olsun isterse de kendi aracınız olsun istediğiniz yere ulaşmanız uzun zaman alabilmektedir. Firma ya da kişiler işle ilgili ya da özel çeşitli gönderilerinin başka adreslere ulaştırılmasını ya da başka kişi veya kurumlardan kendilerine gelmesini talep etmektedir. Bu gibi durumlarda kullanılan taşıma yolları kargo ya da PTT iken 1990’lı yıllarda ortaya çıkan ve günümüzde oldukça profesyonel şekilde çalışan moto kurye firmaları da gönderi taşıma işi için kullanılmaktadır. Kargo ve PTT’ye göre gönderileri daha hızlı ve güvenilir taşıyan bu firmalar kişi ve kurumlar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde faaliyet gösteren firmamız Sarıyer motor kurye gönderileri vaktinde yerine ulaştırarak müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

Motorlu Kuryenin Müşteri ile İlişkisi Önemli

Sarıyer moto kurye işinin ehli motor sürücülerine sahiptir. Oldukça tecrübeli olan motorlu kuryelerimiz başta Sarıyer olmak üzere tüm İstanbul’u çok iyi bilmekte dolayısıyla gönderilerin teslimatını en kısa yolları kullanarak kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Trafikte olsun teslimat sırasında olsun pek çok kişi ile muhatap olan motor sürücüleri müşterilerimize karşı davranışlarında nezaketten ödün vermemektedir. Oldukça kibar ve saygılı olan sürücüler müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir. Böylesi stresli işler sırasında bu derece saygılı, kibar ve sabırlı motorlu kuryeleri ile firmamız sektörde önemli bir yer edinmiş durumdadır.

Kaliteli Teslim İçin Kaliteli Ekipman

Sarıyer motorlu kurye elemanları gönderi teslimleri için son model motor ve ekipmanları kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Müşterilerimize vaat ettiğimiz sürede hatta daha erken gönderi teslimini gerçekleştirmek isteyen kuryelerimizin yolda kalmaması ve motorların sık arıza vermemesi için kaliteli motor kullanımına dikkat edilmektedir. Bunun yanı sıra gönderilerin muhafazası ve güvenliği için motorlarda sağlam bir şekilde yerleştirilmiş bagajlar da bulunmaktadır. Söz konusu bagajlar gönderileri kar, yağmur gibi hava şartları ile trafikte meydana gelebilecek toz, kir ve benzeri etkilerden koruyarak teslim adresine zarar verilmeden ulaştırılmasını sağlamaktadır.