7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Acil Şirket Evrakları İçin Motorlu Kurye

Motor kuryeler, şirketler ile kişilerin zor durumlarında kurtarıcı vazifesi gören oldukça faydalı taşıma araçları konumundadır. Özellikle acil durumlarda, evrak, doküman ve benzeri gönderilerin istenen adrese teslim edilmesinde kullanılan motor kuryeler trafikte seri hareket edebildikleri için yoğun olarak tercih edilmektedir. Özellikle şirketlerin güvenilir bir çalışma ortağı ile gönderi ulaştırabilme talebinin sonucu olarak motorlu teslimat yapan ve özel olarak hizmet veren kuryelere ilgi artmış durumdadır. Sarıyer motor kurye de bireysel ya da kurumsal gönderilere hız kazandırmak ve bunu güvenilir bir şekilde yapmak üzere kurulmuş bir firmadır. Şirket evraklarının adres değiştirmesi için yeterli zaman olmadığında acil kurye hizmetimiz devreye girerek en fazla iki saat sonra hatta adresin yakınlığı ve trafiğin açıklığı elverdiğinde daha da kısa süre içerisinde evraklar varış noktasına ulaşmaktadır.

Şirketlerde Maliyet Avantajı

Sarıyer moto kurye olarak bireylerin farklı nitelikte gönderilerini zamanında ulaştırmanın yanında şirketlerin kurye ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. Şirketlerin gönderi sayısı bireylere göre çok daha fazla olduğundan şirket için önemli bir maliyet kalemi olarak posta masrafı gündeme gelmektedir. Şirketlerin masraf kaleminin fazla olması nedeniyle posta hizmetlerinde sıkıntı yaşamaması için motorlu kurye hizmetlerinde alternatif uygulamalar geliştirilmiştir. Yoğun gönderisi olan müşterilere özel fiyat avantajlarının da uygulanabildiği kurye hizmetlerinde ayrıca kiralık kurye olanağı bulunması şirketlerin daha ekonomik şartlarda ve diledikleri anda kullanabilecekleri bir kurye elemanına sahip olmasını sağlamaktadır.

Motorlu Kurye Hizmetinde İstikrar ve Güven

Sarıyer motorlu kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz gece, acil ya da ilaç kurye gibi tüm hizmetlerimizin hizmet verilen zaman ne olursa olsun belirli standart ve kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Özellikle kurye hizmetinden sık faydalanan kişiler için kurye firmasının hizmet standardının olması ve istikrarlı bir biçimde hızlı gönderi taleplerini yerine getirmesi müşteri ile güven ilişkisi kurulmasında oldukça önemlidir. Müşterilerimize bu güven ve istikrarı sağlayabilmemizin ardında yıllara dayanan sektör tecrübemiz ve özenle seçmiş olduğumuz trafik kurallarına hakim ve motor kullanmada usta olmasının yanında nazik ve deneyimli olan personelimiz yatmaktadır.