7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Gecenin Her Vaktinde Teslimat Mümkün

Motorlu kuryelerin son dönemlerde popüler olmasının en önemli nedenlerinden biri istenen her vakitte gönderi teslimi yapılmasına olanak vermesidir. Gece ya da gündüz fark etmeksizin gönderilerin teslimi Sarıyer motorlu kurye tarafından büyük bir titizlik ve özveri ile gerçekleştirilmektedir. Diğer gönderi teslim yöntemleri olan kargo ve PTT’ye göre oldukça kısa sürede hatta birkaç saat içerisinde gönderi teslimi gerçekleştiren motorlu kuryelerimiz geceleri de gönderi teslimine devam ederek müşterilerimizin acil işlerine yardımcı olmaktadır. Örneğin bir gece vakti sürekli kullanmanız gereken ilacınızın kalmadığını anladınız ve nöbetçi eczaneye ulaşacak durumda değilsiniz. Firmamızın gece kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizi bildirerek müşteri hizmetlerimizi aradığınızda gerekli belgeleri sizden alınarak ilacınız en yakın nöbetçi eczaneden temin edilmekte ve kısa zamanda adresinize teslim edilmektedir. Bunun dışında sabah yapacağınız önemli bir toplantı için gerekli bir belgeyi başka bir yerde unuttuğunuzda da motorlu kuryelerimiz yardımınıza yetişerek belgeyi bulunduğu yerden teslim alarak size herhangi bir zaman diliminde iletebilmektedir.

Sarıyer’de Daha Hızlı Teslimat Yapan Kurye

Sarıyer moto kurye olarak en önemli hedefimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak bir hizmet standardına sahip olmaktır. Normal motorlu kurye hizmetlerimizde de güven temelli bir ilişki kurmayı tercih ettiğimiz müşterilerimizin ekstra talepleri de firmamız tarafından dikkate alınmaktadır. Bu çerçevede hizmet ağımız ve çeşitliliğimiz geliştirilmektedir. Müşterilerimizin beklentilerinin yoğunlaştığı konulardan biri de teslimatın daha hızlı yapılmasıdır. Bu talebi karşılamak üzere firmamız tarafından en fazla iki saat içerisinde Sarıyer’den İstanbul’un dilediğiniz noktasına gönderi ulaştırabileceğiniz ekspress kurye hizmeti verilmektedir.

Davetiyenizi Dağıtmakta Zorlanıyorsanız…

İstanbul şartlarında pek çok adrese kısa bir zaman aralığında ulaştırılması gereken davetiye gibi farklı adreslere aynı anda toplu dağıtım yapılması gereken işler hem çok fazla zaman almakta hem de ulaşım maliyetleri açısında oldukça yüksek olmaktadır. Sarıyer motorlu kurye hizmetlerini bu tür toplu dağıtımlarınız için de kullanabilir ve hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Üstelik bu işlem motorlu kuryeler tarafından sizin bireysel olarak gerçekleştirebileceğinizden çok daha kısa bir sürede tamamlanacaktır.