7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Motokurye çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Çağrı merkezimizi aradığınızda en yakın kurye yönlendirilir.

Sarıyer Kurye

Sarıyer kurye, kurumsal veya bireysel olarak yapacağınız tüm kuryelerde, en hızlı ve en yüksek kaliteli iş anlayışı ile sizler için çalışmaktadır. Kargo firmalarının kısıtlı zamanları ve yüksek maliyetleri nedeniyle artık kişiler, acil gönderimlerinde, zamanlarının kısıtlı olduğu zamanlarda kurye firmalarından faydalanmaktadır. Bir tele kurye firmasından faydalanmak ise oldukça kolaydır. Kurye ihtiyaçlarınız için telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, bulunduğunuz adrese en yakın olan kuryemizin en kısa sürede yanınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Kurye çalışanımıza kuryenizi teslim ettikten sonra ise tek yapmanız gereken koltuğunuza oturup arkanıza yaslanmak. Çünkü kuryeniz sizin belirttiğiniz süre içerisinde, alıcınıza ulaşacak ve size bilgilendirme mesajı gelecektir. Kargo firmalarında olduğu gibi, kargonuz teslim edilemedi gibi mesajlar ile karşılaşmazsınız.

Hızlı, Güvenli Sarıyer Moto Kurye

Hizmet sektörüne talep artmış ve bu da zaman içerisinde kurye sektörü de kendi bünyesinde büyük bir büyüme artışı göstermiştir. Bu nedenle sizleri ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmek için Sarıyer moto kurye ekibi olarak canla başla çalışmaktayız. İki adres arasında taşınması gereken tüm paketlerin, dosyaların müşteri memnuniyeti esası içerisinde kaliteli, özenli, hızlı ve güvenli bir şekilde gönderimini yapmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyeti hakkında standartlarımızı her geçen gün arttırmakta ve işimizi daha da severek yapmaya çalışmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Üzerine Kurulu Kurye Hizmeti

Sarıyer motor kurye olarak müşterilerimizin, bir kurye firmasından bekledikleri hız, iletişim ve güven gibi hususlarda beklentilerini karşılamak adına kurulmuş olup, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerimiz ile müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek ve hizmet kalitemizi attırmak konusunda büyük bir başarıya sahibiz. Motor kurye politikamız müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekil almaktadır. Bu süre içerisinde, müşterilerimizin gönderilerden bekledikleri, talepleri ve istekleri gönderi politikamızı belirleyen ana unsuru oluşturmaktadır. Bünyemizde birden fazla kurye hizmet çeşidini vermekte olup, kendinize en uygun kurye seçeneğini seçerek üstün potansiyelli ekiplerimizin sizlere sunacağı hizmetlerden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Gece kurye, ekspress kurye, ilaç kurye, özel kurye, kiralık kurye gibi çeşitlerimiz vardır. İletişim hattımız üzerinden 7/24 bizlere ulaşarak bilgi talep edebilir veya kurye talebinde bulunabilirsiniz.