7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Acil express gönderileriniz maksimum 2 saat içinde İstanbul kurye bölgesinde alınır ve teslim edilir. Ekspres kurye, en hızlı ve acil kurye hizmetidir.

Paketinizin Ulaşım Hızı Kurye Çeşidine Bağlı

Günlük hayatımızın adeta bir parçası haline gelen kuryeler evrak tesliminden ilaç teminine, sürpriz hediye ulaştırmaktan yemek gönderimine çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Kurye hizmetlerine hız kazandıran ise motorlu kuryeler olmuştur. Sarıyer moto kurye ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir rolü olan firmamız kurye taleplerinin en hızlı şekilde sonuçlandırılması için çaba göstermektedir. Kullanılan hafif ve hızlı motorlar sayesinde kuryelerimiz oldukça kısa bir sürede İstanbul trafiğine rağmen varış noktasına ulaşmaktadır. Ekspress kurye seçeneği ise gönderisinin belirlenen adresten varış noktasına ulaşması için daha kısa bir zaman dilimi talep eden müşterilerimiz için geliştirilmiş bir uygulama olup iki saati geçmeyecek şekilde planlanmaktadır.

Kurye Hizmetlerine Kolay Erişim

Kurye hizmetlerinin hem ülkemizde hem de dünyada yaygınlaşması bu sektörde müşteri ve firma için kolaylık sağlayan ve sektörün temel hedefi olan hızı artıran uygulamaların geliştirilmesini sağlamıştır. İnternet teknolojisinin yaygınlaşmasının etkilerini motorlu kurye firmalarında da görmek mümkündür. Sarıyer motor kurye olarak firmamız tarafından da internetten ve bilgisayar teknolojisindeki gelişmelerden yararlanılmaktadır. Kurye talebi için müşteri hizmetlerini aramak istemeyen müşterilerimiz için web adresimiz üzerinden kurye talep etme olanağı bulunmaktadır. Ad soyadı ve adres bilgileri ile kurye talebinizin özelliğinin alındığı online talepler sonucunda talebinizi en iyi şekilde karşılayacak olan elemanımız adresinize yönlendirilmektedir. Talep sırasında ekspress ya da standart kurye çeşitlerinden hangisini tercih edeceğinizi belirtmeniz talebinizin kısa sürede karşılanması açısından önemlidir.

Teknolojik Gelişmeler Motorlu Kuryeler Üzerinde Kontrol Sağlamak İçin Kullanılıyor

Sarıyer motorlu kurye olarak teknolojik gelişmelerin sektöre olan katkılarından yararlanmaktayız. Teknolojik gelişmeler firmaya kolaylık sağlamanın yanında görev için merkezden uzaklaşan kuryelerin takibin ve kontrolünü sağlamak açısından da fayda sağlamaktadır. Bulunduğu konumun izlenmesine olanak veren cihazlar kullanan motor kuryeler sayesinde personelimiz yalnızca işine odaklanarak teslimat süresi için söz verdiğimiz zaman dilimine uygun hareket etmektedir. Buna ek olarak adreslere ulaşmada da teknolojik araçların katkısı olmaktadır. İstanbul gibi oldukça büyük ve sürekli gelişmeye devam eden bir şehirde adres bilgisi çok iyi olsa da kuryelerin harita ve adres programları ile desteklenmesi ulaşım hızını artırmaktadır.